ČLENOVIA

Dr.Max

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 a v súčasnosti patria medzi lídrov na trhu lekární na Slovensku. Zákazníci ich nájdu na viac ako 355 miestach po celej Slovenskej republike, ale aj ako internetovú lekáreň. Zákazníkom sa snažia vychádzať v ústrety nielen dostupnou lokalitou, prehľadným usporiadaním sortimentu, ale aj pestrou ponukou. Najväčšou hodnotou firmy sú zamestnanci, do ktorých rozvoja spoločnosť dlhodobo investuje. Lekárne Dr.Max sú v súčasnosti zamestnávateľom pre viac ako 2300 ľudí. Ročne ich na Slovensku navštívi viac ako 15 miliónov zákazníkov, ktorých si získavajú vďaka výbornej starostlivosti prostredníctvom odborného personálu priamo v lekárňach a tiež pravidelnými edukačnými kampaňami pre verejnosť. Značka a lekárne Dr.Max sú prítomné aj v Česku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku a Taliansku.

BENU

Lekárne BENU predstavujú novú kvalitu lekárenskej starostlivosti. Najširšia ponuka liekov a doplnkového sortimentu, príjemné prostredie a predovšetkým profesionálni lekárnici zameraní na pomoc a individuálne poradenstvo pacientom a zákazníkom. Tím BENU v SR tvorí dnes viac ako 650 spolupracovníkov a 130 lekární. Lekárne BENU sú súčasťou skupiny PHOENIX, európskeho lídra v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Skupina PHOENIX pôsobí v 29 krajinách Európy a prevádzkuje viac ako 3 200 vlastných lekární.

EKOlekáreň

Ekolekárne pôsobia na slovenskom trhu už od roku 2005. Predstavujú moderný koncept lekární s profesionálnym personálom a samoobslužným predajom. V každej lekárni nájdu zákazníci okrem širokého štandardného sortimentu liekov a doplnkového sortimentu aj širokú ponuku eko / bioproduktov. Aktuálne má na Slovensku 6 lekární a v Česku 2 lekárne. Víziou spoločnosti je sa v nasledujúcom období ďalej rozširovať a otvárať nové lekárne.


Kontaktná osoba pre média

Peter Sedláček

Kontaktné údaje

Asociácia prevádzkovateľov sieťových lekárni na Slovensku

IČO : 51 459 329

Sídlo

Digital Park II/D

Einsteinova 2754/23

851 01 Bratislava - Petržalka